Wanna i prysznic w jednym, czyli parawany nawannowe.

Jednym z największych problemów osób, które zdecydowały się na zastosowanie w swojej łazience wanny zamiast prysznica, jest brak możliwości skorzystania z szybkiej kąpieli. Napełnienie wanny wodą jest czasochłonne i zużywa dużą ilość wody, przez co nie korzystamy z takiej kąpieli tak często, jak z samego prysznica.

Natomiast brak możliwości skorzystania z odprężającej kąpieli, jaką oferuje nam tradycyjna wanna, mocno daje się we znaki osobom, które posiadają jedynie prysznic. Jak temu zaradzić, gdy nie ma możliwości zastosowania obu tych urządzeń równocześnie?

Wanna pogodzi wszystkich

Najciekawszą możliwością pogodzenia obu tych problemów jest montaż prostego urządzenia, jakim jest parawan nawannowy. Jego prostota, a jednocześnie niebywała funkcjonalność polega na zastosowaniu tylko dwóch materiałów: łatwej w pielęgnacji szyby i chromowanych bądź nierdzewnych elementów mocujących. Tak wykonany parawan doskonale wtapia się we wnętrze każdej łazienki, z jednej strony zapewniając możliwość wzięcia zarówno prysznica, jak i długiej relaksującej kąpieli, z drugiej strony będąc doskonałym dopełnieniem aranżacji pomieszczenia. 

Dodatkowy bonus

Bardzo ważnym elementem, jaki zapewniają nam parawany nawannowe, jest czystość pomieszczeń. Woda z prysznica, spływając po parawanie, w żaden sposób nie dostaje się na podłogę łazienki dzięki czemu nie zostaje ona zachlapana, co niesamowicie ułatwia pielęgnację całego pomieszczenia. 

Może Ci się również spodoba