Toaletka – czy warto wygospodarować na nią miejsce?

Nie w każdym mieszkaniu znajdziemy toaletkę, a jednak warto wziąć pod uwagę, jak wygodny i praktyczny jest to model. Na takiej toaletce nowoczesnej możemy umieścić wszystkie nasze kosmetyki kolorowe i pielęgnacyjne, a nawet szereg innych gadżetów urodowych, które w przeciwnym razie trzeba byłoby przechowywać w łazience w mniej komfortowy sposób. Toaletka to meble, przy którym spokojnie można przysiąść przygotowując się do wyjścia, albo też wykonać przy nim wieczorne zabiegi pielęgnacyjne. Z pewnością warto na nią wygospodarować odrobinę miejsca w naszej sypialni.

Toaletka nowoczesna – mebel idealny do sypialni

Zdecydowanie najlepszym pomieszczeniem pod toaletkę jest sypialnia. Dobrze też, jeśli taki mebel będzie się znajdował w bliskim sąsiedztwie garderoby, gdyż ułatwi to nam codzienne przygotowywanie się do wyjścia. Zaaranżowanie toaletki pozwoli nam też oszczędzić miejsce w łazience, co z pewnością ma znaczenie w mieszkaniach o niewielkim metrażu. Do toaletki do sypialni trzeba dobrać odpowiednie krzesło, fotel czy też pufa i najlepiej zrobić to tak, aby nie zabierało to zbyt wiele przestrzeni, a jednocześnie było wygodnym meblem do siedzenia.

Nowocześnie, czyli jak? Organizacja toaletki we wnętrzu

Toaletka nowoczesna to mebel prosty, bardzo często utrzymany w jasnej jeśli nie białej kolorystyce. Na blacie takiej toaletki powinno znaleźć się lustro, które może być chowane w blacie. Toaletka może być wyposażona w dodatkowe szuflady, dzięki którym łatwiej będzie nam zorganizować kosmetyki. Koszyczki i organizery możemy także umieścić na blacie toaletki tak, aby mieć wszystko pod ręką wtedy, kiedy będziemy tego potrzebować. Nad toaletką dobrze jest mieć dodatkowe źródło światła, które przyda się w momencie, kiedy na zewnątrz będzie już ciemno, a my na przykład będziemy chciały wykonać makijaż wieczorowy.

Może Ci się również spodoba