Pled z wełny czesankowej

Koce i pledy przestały jednak spełniać tylko funkcję grzewczą – są również świetną ozdobą kanap w salonach, łóżek w sypialniach i foteli w pokojach gościnnych. Co jest obowiązkowym dodatkiem w naszych wnętrzach przyszłej zimy? Zdecydowanie pled z wełny czesankowej. To on robi furorę w naszych salonach czy sypialniach. Dlaczego? Zapraszam do zapoznania się z poniższym artykułem. Naprawdę warto.

pled z wełny czesankowej
  1. Pled wełniany
    Pled wełniany, a konkretniej pled z wełny czesankowej to wręcz „must have” tego sezonu. Co ważne przydaje się nie tylko zimą ale i latem.To pled, który zazwyczaj wykonany jest ręcznie z z wysokogatunkowej, naturalnej wełny czesankowej. Jego cechą charakterystyczną jest miękkość i delikatność. Dodatkowo, możemy go kupić prawie w każdym kolorze. Te najmodniejsze to kolory pudrowego różu, bieli, wszelkie odcienie szarości.
  2. Do każdego wnętrza
    Pled z wełny czesankowej świetnie prezentuje się w salonach, sypialniach oraz pokojach dziecięcych. To również obowiązkowy rekwizyt do zdjęć wielu blogerek oraz fotografów. Jest niezwykle przytulny i ciepły, dzięki czemu sprawdzi się jako koc, gdy musimy się rozgrzać w zimne wieczory.

Pled z wełny czesankowej (https://podpierzyna.com/product-pol-16825-Pled-z-welny-czesankowej-Woolsheep-Black.html)cieszy się niezwykłą popularnością na wszystkich portalach społecznościowych. Można go kupić prawie w każdym rozmiarze i kolorze. Niestety, jest dość drogi w porównaniu z innymi kocami. Pled w rozmiarze 80 x 150 można kupić już od 400 do nawet 700 zł. Jednak warto zainwestować w tego rodzaju dodatek do swojego domu, który jest niezwykle praktyczny i ozdobny.

Może Ci się również spodoba