Oświetlenie uroczystości

Wesela, chrzciny czy rocznice ślubu to tylko kilka z mnóstwa okazji, które wymagają od organizatorów nie tylko przygotowania menu, muzyki, ale także wystroju miejsca, w którym odbędą się uroczystości. W zależności od gustu świętujących sala może być wystrojona w wielu stylach. W chwili obecnej, do najpopularniejszych należą style nowoczesny, rustykalny czy boho. Każdy z tych charakterów cechuje się innym klimatem, muzyką czy elementami wystroju. Bez znaczenia, na który styl się zdecydujemy, to musimy pamiętać o odpowiednim oświetleniu. To właśnie dzięki efektom świetlnym możemy zbudować intymną atmosferę, w której każdy z gości poczuje się doskonale.

Rodzaje oświetlenia

Wybór odpowiednich lamp to trudne zadanie, które warto przy okazji tak ważnych uroczystości przekazać w ręce specjalistów. Ilość punktów świetlnych, intensywność oświetlenia i miejsce umieszczenia lamp zależy od typu imprezy, ilości gości i formatu, w jakim ma być zorganizowana. Do wyboru mamy liczne lampy stolikowe, ścienne, wiszące girlandy świetlne czy oświetlenie sufitowe. Dobór odpowiedniego elementu może okazać się bardzo trudny, dlatego warto dokonywać go w miejscu odbywania się imprezy. Wielu zamawiających decyduje się obecnie na oświetlenie z małymi punktami świetlnymi w wielu miejscach. Girlanda świetlna (https://candellux.com.pl/pol_m_Girlandy-182.html) jest doskonałym dopełnieniem wystroju wnętrza w stylu rustykalnym czy boho. Istnieje wiele odmian takiego oświetlenia. Możemy wybierać wiszące na żyłce żarówki, lampeczki o rozmaitych kształtach czy druciki świetlne. Poza rodzajem musimy zdecydować o odcieniu takiego światła oraz jego kolorze. Możliwości są ogromne, a potencjał, który tkwi w oświetleniu, jest w zasadzie nieograniczony.

Wystrój wnętrza

Wnętrze, w której odbywają się tego typu imprezy okolicznościowe, są w przeważającej części urządzone w stylu simple. Prostota takiego miejsca jest doskonałą bazą do stworzenia idealnego klimatu. Wybór odpowiednich pokrowców na krzesła, nakryć stołu czy zasłon to dopiero początek góry lodowej, jeżeli chodzi o wystrój na uroczystości. Ważnym elementem, który w ogromnym stopniu przyczynia się do klimatu to kwiaty i inne rośliny. W zależności od miesiąca i pory roku będziemy mieli inne możliwości, z czym z pewnością zapewni nas florysta. Dodając do kwiatów odpowiednie oświetlenie, świece czy girlandy świetlne będziemy na najlepszej drodze do uzyskania efektu idealnego. Niewątpliwie te dwa elementy to rzeczy, na które nasi goście zwrócą uwagę w pierwszej kolejności i na ich podstawie wytworzy się pierwsze wrażenie.

Może Ci się również spodoba