Modne dodatki do wnętrza czyli lustra

Trwa teraz prawdziwa moda na dekoracyjne lustra stosowane do ozdobienia wnętrza. Lustra takie pełnią głównie funkcję upiększającą, gdyż często wiszą pomiędzy obrazami i plakatami, tworząc wraz z tymi elementami galerię ścienną.

Lustro heksagon, czyli modny dodatek do domu

Popularne są różne modele luster, zatem tworzenie tego typu dekoracji warto rozpocząć od zakupu przynajmniej kilku. Większość dekoracyjnych luster ma nieduże rozmiary, chociaż zdarzają się również lustra w ozdobnych ramach, których średnica przekracza nawet 1 m. Bardzo dekoracyjne jest lustro heksagon, w delikatnej złotej lub srebrnej ramce, która zawiesza się na cienkim łańcuszku. W sklepach można znaleźć komplety luster w tym kształcie, które różnią się pomiędzy sobą wielkością. Zakup takiego zestawu to dobra inwestycja, jeżeli pragnie się stworzyć dekorację ścienną w tym stylu.

Jak ładnie zaaranżować lustra na ścianie?

Zestawienie ze sobą kilku lub nawet kilkunastu ozdobnych luster o różnych kształtach, wymaga wcześniejszej koncepcji i przemyślenia, które wzory będą ze sobą dobrze współgrać. Inspiracji warto szukać w internecie – łatwo znaleźć tam teraz zdjęcia takiej galerii ściennych stworzonych z luster. To teraz jeden z najmodniejszych trendów jeżeli chodzi o tworzenie dekoracji. Swoje lustra warto zaaranżować wcześniej, układając je obok siebie na podłodze. Jeżeli dane zestawienie wygląda atrakcyjnie, można przenieść je na ścianę. Lustro heksagon, okrągłe lustra na skórzanym pasku, lustra w bambusowej ramie, czy wreszcie lustra w bogatych ozdobny złotych ramach, to teraz najgorętszy dodatek do domu.

Może Ci się również spodoba