Jaki wieszak do przedpokoju wybrać?

Przedpokój to wizytówka każdego domu. Bardzo ważne jest to, aby był on nie tylko atrakcyjny pod względem wizualnym, ale również funkcjonalny i komfortowy w użytkowaniu. Podstawowym elementem wyposażenia jest oczywiście wieszak – to właśnie na nim można zostawić okrycie wierzchnie. Musi być on dopasowany do potrzeb użytkowników, a także odporny na specyficzne warunki eksploatacji.

Wieszaki stojące

Wieszak na przedpokój najlepiej sprawdzaja się w przestronnych wnętrzach. Nie jest to dobra opcja dla tych, którzy walczą o każdy centymetr wolnego miejsca. Model stojący może być nie tylko praktyczny, ale również dekoracyjny. Bez trudu można znaleźć wieszaki imitujące drabinę, czy też drzewo. Nie brakuje również modeli klasycznych, które są minimalistyczne i eleganckie. Wybór jest na tyle szeroki, że znalezienie czegoś odpowiedniego nie będzie stanowić żadnego wyzwania. Na rynku można także znaleźć modele z pojemnikiem na parasole – dzięki temu będą one zawsze pod ręką. Jest to szczególnie ważne dla osób, które nie posiadają w przedpokoju szafy.

Wieszaki ścienne

Ścienny wieszak do przedpokoju nie zajmuje zbyt dużej ilości miejsca, dzięki czemu sprawdzi się w niemal każdym pomieszczeniu. Dużym zainteresowaniem cieszą się modele połączone z siedziskiem. Jest to spore udogodnienie – w komfortowych warunkach można założyć oraz zdjąć buty. Ławka nie musi być szeroka, dzięki czemu z łatwością można dopasować ją do niemal każdego wnętrza. Dobrą opcją jest także wieszak z półką, gdzie można przechowywać drobne akcesoria np. czapki, szale, rękawice.

Może Ci się również spodoba