Jaką komodę wybrać do domu

komoda biała wisząca

Komoda to jeden z najbardziej potrzebnych mebli w każdym domu. Służy do przechowywania różnych rzeczy i często zmieści się nawet w mało przestronnym pomieszczeniu, w którym nie da się już ulokować szafy. Komody białe lub wykonane z naturalnego drewna, pojemne z dużą ilością szuflad, albo niewielkich rozmiarów do pokoju dziecka – każda z nich z pewnością będzie świetnie wykorzystana.

Jaka komoda do domu

Jeżeli dysponuje się większą ilością miejsca dobrze jest kupić komodę o większych rozmiarach. Z powodzeniem można postawić się nawet w pokoju dziennym i zrobić z niej szafkę pod telewizor. Najlepiej komody ustawić jednak w sypialni – służą one do przechowywania rzeczy osobistych takich jak ubrania i bielizna, dlatego też dobrze jest mieć je w zasięgu ręki, aby tuż po wstaniu z łóżka wygodnie przygotować sobie strój. Jakie komody najlepiej sprawdzają się w sypialni? Sporo osób najczęściej wybiera komody białe ze sklepu internetowego Edinos, ze względu na neutralną kolorystykę można z łatwością dopasować je do pozostałych mebli. Poza tym białą komodę można też przemalować po swojemu, dokupić do niej ozdobne gałki, dzięki czemu z pozoru prosty i zwyczajny mebel może uzyskać zupełnie nowe oblicze.

Komoda do pokoju dziecka

W pokoju dziecka komoda jest wręcz idealnym meblem do przechowywania ubrań i akcesoriów do pielęgnacji. W poszczególnych szufladach można łatwo zorganizować sobie miejsca na konkretne rzeczy, Wszystko posegregować i posortować. Małe dziecięce ubranka zdecydowanie wygodniej przechowywać w komodzie niż w szafie. To samo dotyczy rzeczy takich jak na przykład pampersy i chusteczki, oraz inne akcesoria do pielęgnacji malucha. Dobrze jest przeznaczyć jedną z szuflad w komodzie w pokoju dziecięcym właśnie na te rzeczy, aby mieć je zawsze pod ręką podczas czynności pielęgnacyjnych przy maluch.