Jak zagospodarować ściany w salonie?

polka na ksiazki

Salon jest miejscem, w którym przyjmujemy gości, spędzamy czas z rodziną. Warto zaaranżować go tak, by był przytulny i elegancki. Jak zagospodarować ściany, by wyglądały ciekawie?

Puste ściany są smutne. Warto zastanowić się jak je zaaranżować, by były ozdobą salonu, która przyciąga wzrok. Obrazy, kwiaty, czy może półki, co będzie wyglądało najciekawiej?

Półki na bibeloty


Nowoczesne półki wiszące do salonu to rozwiązanie, które daje wiele możliwości. Wieszając półki nie jesteśmy skazani na jedną i tą samą dekorację. Półki mogą służyć za miejsce, gdzie sezonowo zmieniamy dekoracje naszego salonu zyskując nowe wnętrze.

Nowoczesne półki wiszące do salonu mogą łączyć drewno z elementami metalowymi, mogą być metalowe lub szklane. Zawieszenie półek niesymetrycznie już jest ciekawym elementem dekoracyjnym. Warto zastanowić się nad dodatkowym oświetleniem ekspozycji. Mając półki szklane można wykorzystać oświetlenie od dołu, które w elegancki sposób podkreśli naszą kolekcję.

Półki na książki


Dom, w którym są książki zawsze jest ciekawy. Półki na książki wiszące do salonu to kolejny element dekoracyjny, który można wykorzystać w aranżacji salonu. Wykorzystując półki na książki wiszące zyskujemy dodatkowe miejsce. Regał stojący potrzebuje więcej przestrzeni, którą czasami jest bardzo ciężko wygospodarować.

Nowoczesne półki wiszące do salonu to ciekawy sposób na aranżację ściany. Dzięki możliwości zmiany ekspozycji bez większych problemów możemy zmieniać wystrój salonu.