Jak wybrać atrakcyjne siedziska do przedpokoju?

pufa siedzisko

Przedpokój zawsze decyduje o pierwszym wrażeniu. Niestety jego urządzenie często sprawia wiele problemów. Małe i ciemne pomieszczenia należy odpowiednio zaaranżować wykorzystując meble łączące kilka funkcji. Ciekawym i praktycznym pomysłem są specjalne pufy będące jednocześnie skrytką, fajnym siedziskiem i stylową ozdobą.

Pomysły w urządzaniu przedpokoju

Niewątpliwie bardzo interesującym rozwiązaniem jest ławka, pełniąca funkcję szafki lub skrzyni. Wyposażona w drzwiczki, szuflady, czy koszyki, do tego pokryta tapicerowanym materacem lub poduchami jest niezwykle praktyczna, a przy tym bardzo wygodna. Idealnie nadaje się do wąskich, długich korytarzy, dodając uroku i stylu.
Innym wariantem jest siedzisko do przedpokoju z wieszakiem, będące również połączeniem schowka na drobne rzeczy. Stylowy i praktyczny mebel nie zajmuje wiele miejsca, a łączy w sobie kilka funkcji. Warianty wyposażone w lustro mogą pełnić też rolę toaletki.
Wspaniałego charakteru nada elegancka pufa siedzisko z pikowanym, tapicerowanym wykończeniem, otwierana, bądź z szufladą, do której można schować buty i akcesoria do ich czyszczenia. Welur i aksamit to stylowe tkaniny doskonale nadające się do wystroju przedpokoju.

Przedpokój jest wizytówką całego mieszkania. Stanowi zaproszenie do wnętrza, jest zapowiedzią tego, co kryje się dalej. Urządzając go warto sięgać po sprytne i funkcjonalne meble, które tę niewielką przestrzeń przeistoczą w użytkowe i reprezentacyjne miejsce.