Funkcje nowoczesnych szafek RTV

W pewnym salonie pod wiszącym telewizorem znajduje się sporo wolnej przestrzeni, a niedaleko tego miejsca stoi piękna, żeliwna koza, w której oczywiście pali się drewnem. Stojące obok drewno niestety szpeci wystrój salonu, a przestrzeń pod telewizorem aż prosi się o aranżację, która ten problem zlikwiduje.

Dwa w jednym, a może trzy?

Szafki RTV nowoczesne powinny spełniać wszystkie wymogi właściciela, nawet jeśli rzeczone wydają się niedorzeczne lub śmieszne. Dla przykładu. Szeroką na dwa metry przestrzeń, w której zmieści się szafka o wysokości półtora metra można zabudować zupełnie indywidualnie. Zakryje się wtedy gniazdka i kable, zrobi miejsce na dekodery i konsole do gier oraz na drewno. Dokładnie tak.

Dobrze zaprojektowane nowoczesne szafki RTV będzie wyglądała świetnie i oryginalnie, jeśli na jej środku zostaną zamontowane szuflady, z lewej strony pozostanie obudowana z góry, dołu i po bokach przestrzeń na drwa a prawa strona, z małym otworem przy podłodze stanie się domową buda dla domowego pupila, który z przyjemnością ułoży się w miejscu, z którego będzie świetnie widział swoich państwa siedzących na kanapie. O ile sam na tą kanapę w końcu nie wskoczy.

To, jak będzie wyglądała szafka pod telewizor zależy wyłącznie od wyobraźni i budżetu jej przyszłego właściciela. I nie zawsze najdroższe znaczy najlepsze.

Może Ci się również spodoba