Fotele bujane – swoistą alternatywą dla mebli ogrodowych

Lato to czas, w którym każdy z nas woli spędzać na dworze, a nie w czterech ścianach Niemniej nie każdy ma altankę lub stolik, przy którym może usiąść i pooddychać świeżym powietrzem. Na szczęście fotele bujane mogą z powodzeniem zastąpić meble ogrodowe.

Gdzie można ustawić fotel bujany drewniany?

Z racji tego, iż ten rodzaj fotela jest dosyć ciężki najlepiej postawić go na balkonie. To dosyć sprytne rozwiązanie. Po pierwsze dlatego, iż zyskuje się miejsce do błogiego wypoczynku, a po drugie, bo siedząc na balkonie, można także nabrać ładnych kolorków i zyskać atrakcyjną opaleniznę.

Poza tym drewniany fotel bujany nie jest odporny na deszcz, toteż trzeba go będzie ewakuować z balkonu w czasie burzy. Drewnianemu bujanemu fotelowi mogłoby także zaszkodzić ostre słońce, które pozbawiłoby go połysku. W domowym zaciszu balkonowym panuje cień i ryzyko uszkodzenia drewnianych mebli- jest o wiele mniejsze.

Nowoczesny fotel bujany idealnym meblem ogrodowym

Nowoczesne modele foteli są raczej lekkie i gustowne, toteż mogą pełnić funkcję reprezentatywną. Idealnie nadają się do letniego wypoczynku bądź popołudniowej herbatki ze znajomymi. Są wykonane ze stali, toteż nie grozi im atak szkodników ani nie ma obaw, iż ulegną zniszczeniu bądź zalaniu. Ponadto są tak uniwersalne i wygodne, iż można się na nich wyłożyć jak na hamaku. W takich okolicznościach łatwiej obserwować piękno przyrody i zapomnieć o dręczących nas troskach.

Może Ci się również spodoba