Dobra inwestycja we Wrocławiu

W szybko rozwijającym się mieście powstają liczne nowe budynki. Dobrą inwestycją jest kupowanie w nich mieszkań i innych pomieszczeń na wynajem. Nawet jeśli musimy wziąć na ten cel kredyt, to możemy zorganizować to w taki sposób, że najemca wpłaca nam równowartość raty, a po spłaceniu całego kredytu zostajemy z lokalem, który przez cały czas pracował na siebie.

Pewna inwestycja

Lokale usługowe do wynajęcia we Wrocławiu będą potrzebne zawsze. Jeżeli, więc poświęcisz twój lokal na taki cel to z całą pewnością zarobisz. Właściwie nie ryzykujesz, bo na pewno znajdzie się chętny na wynajem lokalu w nowym budownictwie. Musisz tylko poświęcić trochę czasu na przygotowanie reklamy w Internecie, umieszczenia ogłoszenia na odpowiednim portalu i ewentualnie wywieszenia banera z twoim numerem telefonu.

Rentowność nieruchomości

To wskaźnik, który powinieneś śledzić aby dobrze wyznaczyć czynsz dla lokalu usługowego do wynajęcia we Wrocławiu. Jest to relacja pomiędzy dochodami czerpanymi z nieruchomości, a jej wartością.

Na jej podstawie ustalisz czynsz podstawowy. Jeśli jednak nie masz głowy do takich wyliczeń, to na początek możesz po prostu zasugerować się cenami w okolicy.

 

Postaw na kontakt

Odbieraj telefony od potencjalnych wynajmujących! Koniecznie! Często, zainteresowana osoba nie zadzwoni po raz drugi. Konkurencja na rynku jest spora i jeśli dasz plamę, to chętny znajdzie inny lokal.

Śmiało umawiaj się na oglądanie lokalu usługowego do wynajęcia we Wrocławiu. Pokazuj go chętnych, wysłuchaj ich opinii i dyskutuj.

Być może padną propozycje adaptacji pomieszczeń do jakiś konkretnych celów – zainteresuj się nimi! Nawet jeśli ta osoba nie wynajmie twojego lokalu, to może właśnie podpowiedziała ci świetny pomysł na biznes?