Do jakich aranżacji wnętrz pasują lampy sufitowe tuby?

W dzisiejszych czasach lampy sufitowe tuby kojarzą się przede wszystkim z nowoczesną aranżacją wnętrz. Warto wspomnieć także o tym, że ich zastosowanie tak naprawdę nie ogranicza się jedynie do tego stylu. Producenci oferują bardzo wiele ciekawych modeli, które pasować będą praktycznie do każdego innego stylu.

Do jakich aranżacji wnętrz pasują lampy tuby?

Idealnym miejscem dla lamp tubowych są wnętrza rustykalne albo ich prowansalskie odmiany. Pamiętać należy jednak o tym, że minimalistyczne odmiany tych lamp nie będą prezentować się najlepiej ze zdobionym wnętrzem rustykalnym. Kluczem do sukcesu jest tak naprawdę to, aby postawić na odpowiednią kolorystykę. We wnętrzach rustykalnych lampy sufitowe tuby mogą odgrywać główną rolę, jak i również mogą pełnić rolę oświetlenia dekoracyjnego. We wnętrzach tych najlepiej pasować będą lampy w złotych odcieniach brązu.

Jakie lampy do wnętrz skandynawskich?

Oryginalne lampy sufitowe tuby bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się także w pomieszczeniach, które urządzone są w stylu skandynawskim. Godne polecenia są przede wszystkim większe lampy tubowe. Najbezpieczniejszym wyborem są zawsze lampy w jasnej albo bardzo ciemnej kolorystyce. Oprócz koloru warto zwrócić uwagę także na kształt samych lamp. W przypadku wnętrz urządzonych w stylu skandynawskim najlepszym wyborem będą smukłe i lekkie lampy. Skupić należy się przede wszystkim na tym, aby lampy tuby nie zaburzały oryginalnego zamysłu stylu skandynawskiego.

Loftowe wnętrza – jakie oświetlenie wybrać?

Najtrudniejszym zadaniem jest wybranie oświetlenia do wnętrz urządzonych w stylu loft. Oryginalne lampy w kształcie tuby, mogą okazać się idealnym tłem dla klasycznych lamp wiszących. Najlepiej postawić na modele o dość surowym kształcie, które wyróżniają się jednolitą kolorystyką. Doskonałym rozwiązaniem jest także postawienie na popularne ściemniacze, które po dłuższej przerwie ponownie powracają do mody. Jest to doskonały wybór dla tych osób, które chcą uzyskać jedynie bardzo delikatną poświatę. Lampy sufitowe tuby są bardzo uniwersalne, dlatego też projektanci aranżacji wnętrz mają szerokie pole do popisu. Dzięki kreatywności, można je wykorzystać do praktycznie każdego typu wnętrza. Skupić należy się przede wszystkim na tym, aby lampy stanowiły jedynie pewną stylistyczną całość. Nowoczesne tuby są w stanie ożywić praktycznie każde wnętrze, dlatego też warto rozejrzeć się za ciekawymi modelami. W pierwszej kolejności najlepiej postawić na oryginalne lampy od renomowanych producentów.

Może Ci się również spodoba